Jak połączyć Weebly ze swoją usługą? Drukuj

  • 1

Zamawiając u nas usługę Weebly, należy ją uruchomić na serwerze. Poniżej zostało przedstawione jak połączyć Weebly z usługa hostingową.

1) Na początek należy zalogować się do cPanel swojej usługi

nazwa.kylos.pl/cpanel
domena.pl/cpanel

2) Następnie należy podpiąć domenę/subdomenę z którą ma być połączony Weebly zgodnie z artykułem: https://panel.kylos.pl/knowledgebase/4/Jak-poprawnie-oddelegowac-i-podpiac-domene-.html

3) Gdy domena/subdomena zostanie podpięta, na usłudze trzeba stworzyć dodatkowe konto FTP, którym będziemy się łączyć z usługą. W tej kwestii pomocny będzie artykuł: https://panel.kylos.pl/knowledgebase/129/Jak-zalozyc-nowe-konto-FTP-w-cPanelu.html 

UWAGA:

Bardzo ważne jest aby stworzyć konto FTP, które będzie kierować do folderu, z którego odpowiada podpięta domena/subdomena dla której chcemy zainstalować Weebly.

4) W kolejnym kroku, należy zalogować się do Panelu Klienta (https://panel.kylos.pl/clientarea.php).

5) Będąc w Panelu Klienta klikamy: "Usługi", a w nich: "Twoje usługi".


6) W polu aktywnej usługi Weebly, klikamy na jej datę ważności lub cenę.7) Na samym dole znajduje się sekcja: "Domeny". Klikamy w niej na przycisk: "Zaktualizuj dane FTP".

8) W okienku, podajemy dane konta FTP, które zostało stworzone w punkcie 3). Zmiany zapisujemy przyciskiem: "Zaktualizuje dane FTP".


9) Przechodzimy następnie do sekcji: "Kreator stron Weebly" i klikamy: "Zarządzaj".10) Gdy pierwszy raz łączymy się z Weebly, zostaniemy poproszeni o wybranie motywu tła. Interesujący nas wygląd zatwierdzamy przyciskiem: "Choose".


11) Aby opublikować stronę, wystarczy kliknąć: "Publish".


12) Jeżeli podaliśmy poprawne dane do FTP, to otrzymamy komunikat o przejściu do strony.Czy ta odpowiedź była pomocna?

« Powrót