Certyfikaty SSL

Zabezpiecz swoją witrynę i zwiększ zaufanie oraz pewność swoich odwiedzających.
Dzięki szerokiej ofercie dostawców, dysponujemy certyfikatami odpowiednimi dla wszystkich potrzeb bezpieczeństwa Twojej witryny.

Wybierz swój poziom walidacji

Domain Validation (DV)

Podstawowa Ochrona

Wystawiany w ciągu kilku minut, idealny dla blogów, mediów społecznościowych i prywatnych stron internetowych

Kup

Organization Validation (OV)

Silny Certyfikat dla Biznesu

Tożsamość firmy potwierdzona certyfikatem jest najlepszym rozwiązaniem dla witryn biznesowych

Kup

Extended Validation (EV)

Maksymalna Ochrona i Zaufanie

Zielony pasek adresu wyświetlany wraz z nazwą firmy jest idealnym rozwiązaniem dla eCommerce

Kup

Nie wiesz, który wybrać? Pomożemy Ci podjąć decyzję

Czym jest Certyfikat SSL?Certyfikaty SSL mają zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa w Internecie. Wykorzystuje się je do nawiązania szyfrowanego połączenia i umożliwienia bezpiecznego przesyłania danych pomiędzy przeglądarką lub komputerem użytkownika, a serwerem lub stroną internetową.

 • Ustanawia bezpieczne połączenie pomiędzy przeglądarką, a serwerem
 • Szyfruje komunikację w celu ochrony poufnych informacji podawanych przez klientów
 • Umieszcza symbol kłódki obok adresu internetowego w przeglądarce
 • Uwierzytelnia tożsamość organizacji

Standardowe Certyfikaty SSL (DV) są najłatwiejszym i najpopularniejszym typem certyfikatu SSL. Certyfikaty OV oraz EV uwierzytelniają również tożsamość firmy lub organizacji, która posiada taki certyfikat, tym samym zapewniając większe zaufanie użytkowników końcowych.

Popraw Pozycję Swojej Witryny w Wynikach Wyszukiwania

Zapewnij zaufanie i bezpieczeństwo swojej witrynie, a zarazem osobom i firmom ją odwiedzającym.

Google chce uczynić Internet bezpieczniejszym miejscem, a duża cześć tego planu polega na upewnieniu się, że strony, do których użytkownicy mają dostęp za pośrednictwem Google, są bezpieczne. Właśnie dlatego wykazano, że strony korzystające z SSL uzyskują wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Istnieje również wiele innych powodów, dla których warto rozważyć dodanie certyfikatu SSL do Twojej witryny:

Szyfruj dane wrażliwe
Chroń prywatność użytkowników
Zabezpiecz transakcje online
Aktywuj HTTPS oraz symbol kłódki
Potwierdź autentyczność
Popraw ranking SEO

Przeglądarki uległy zmianom, nie pozostawaj w tyle

Strony internetowe, które nie są obsługiwane przez HTTPS, są teraz wyświetlane jako "niebezpieczne" przez Google Chrome oraz Mozilla Firefox. Nie pozwól, aby Twoja witryna była jedną z nich. Dodaj certyfikat SSL już dziś.
Secure your site in minutes with our fully automated provisioning and deployment

Uaktualnij do Certyfikatu EV

Podczas gdy wszystkie certyfikaty SSL wykorzystują podobne metody ochrony i walidacji Twoich danych, poziom zaufania i pewności, które zapewniają, jest różny.

Certyfikaty EV (Extended Validation) oferują najwyższy poziom walidacji i zaufania. Weryfikują i wyświetlają nazwę firmy lub organizacji wraz z zielonym paskiem adresu, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wskaźników zaufania w sieci.


Domain Validation (DV)

Organization Validation (OV)

Extended Validation (EV)


Dowiedz się więcej o certyfikatach EV (Extended Validation)

Pomóż Mi Wybrać Odpowiedni Typ Certyfikatu

Chociaż potrzeba bezpieczeństwa online jest powszechna, nie wszystkie certyfikaty SSL są jednakowe. Poniższy przewodnik ma na celu pomóc Ci zdecydować jaki typ certyfikatu jest dla Ciebie odpowiedni.

Certyfikaty DV (Domain Validation)

 • Sprawdza wyłącznie właściciela domeny oraz weryfikuje jej nazwę
 • Wystawiany w ciągu minut
 • Spełnia wymogi przeglądarek

Idealny dla witryn o niekrytycznym znaczeniu

Myśl o certyfikacie DV jak o wyrobieniu karty bibliotecznej - brak potwierdzenia kim naprawdę jesteś, bardzo małe wymagania potrzebne do spełnienia oraz szybkie wystawienie.

Przeglądaj Certyfikaty Typu DV

Certyfikaty OV (Organization Validation)

 • Zwiększona walidacja, w tym uwierzytelnianie tożsamości wnioskodawcy
 • Wystawiany w ciągu jednego dnia
 • Spełnia wymogi przeglądarek

Idealny dla bardziej poufnych witryn takich jak strony logowania

Myśl o certyfikacie OV jak o zdobyciu prawa jazdy - potrzeba więcej kroków do jego wykonania, niż w przypadku karty bibliotecznej, ale równocześnie jest to bardziej zaufana forma identyfikacji.

Przeglądaj Certyfikaty Typu OV

Certyfikaty EV (Extended Validation)

 • Standardowe podejście do autentykacji, odzwierciedlające najwyższy poziom uwierzytelniania dla certyfikatów SSL
 • Zazwyczaj wystawiany w ciągu 1-3 dni
 • Spełnia wymogi przeglądarek i innych przepisów branżowych

Idealne rozwiązanie dla poufnych stron internetowych, w eCommerce, bankowości internetowej, czy stron z rejestracjami kont

Myśl o certyfikacje EV jak o uzyskaniu paszportu - dużo bardziej rygorystyczne procesy, dłuższy czas realizacji i większa weryfikacja tego kim jesteś, niż przy użyciu karty bibliotecznej lub prawa jazdy. Uznany na arenie międzynarodowej za najbardziej zaufany sposób weryfikacji tożsamości.

Przeglądaj Certyfikaty Typu EV
 • RapidSSL

  Cerytyfikat RapidSSL® pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa transakcji klientów dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu danych i uwierzytelnianiu witryny. Uzyskaj certyfikat szybko poprzez rejestrację z automatycznym sprawdzaniem własności domeny. Co najlepsze, te certyfikaty SSL należą do najbardziej przystępnych cenowo w branży. Utrzymujemy niskie ceny i umożliwiamy Tobie oszczędzanie.

  98.40 zł
  Więcej...
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Zabezpiecz swoją witrynę szybko. Certyfikaty GeoTrust® QuickSSL® Premium to jeden z najszybszych sposobów na rozpoczęcie ochrony transakcji online i aplikacji za pomocą protokołu SSL. Dzięki automatycznemu procesowi uwierzytelniania i wydawania uzyskanie certyfikatu SSL Premium QuickSSL zajmuje zaledwie kilka minut. Następnie zarządzanie i odnawianie certyfikatów jest bardzo proste. Dzięki GeoTrust otrzymujesz niedrogi protokół SSL bez utraty wygody lub niezawodności.

  369.00 zł
  Więcej...
 • GeoTrust True BusinessID

  SSL klasy biznesowej. Jeśli chodzi o wybór bezpieczeństwa SSL dla Twojej firmy, masz wiele możliwości wyboru. Dzięki GeoTrust decyzja jest łatwa. Certyfikaty SSL GeoTrust® True BusinessID pozwalają Twoim klientom dowiedzieć się, że twoja strona jest godna zaufania i że podchodzisz do bezpieczeństwa na tyle poważnie, aby uzyskać certyfikat od globalnie zaufanego urzędu certyfikacji.

  492.00 zł
  Więcej...
 • GeoTrust True BusinessID EV

  Utwórz silne zapewnienie o bezpieczeństwie za pomocą zielonego paska adresu. GeoTrust® True BusinessID z EV (Extended Validation) to nasz najwyższej klasy produkt zabezpieczający SSL klasy biznesowej, wizualnie potwierdzający najwyższy poziom uwierzytelnienia wśród certyfikatów SSL. Zielony pasek mówi wszystko. Odwiedzający witrynę sieci Web zauważają, że pasek adresu zmienia kolor na zielony w przeglądarkach, a pole organizacji w szczegółach certyfikatu zawiera nazwę Twojej firmy.

  984.00 zł
  Więcej...
 • Secure Site EV SSL

  Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

  3975.55 zł
  Więcej...
 • RapidSSL Wildcard

  Certyfikat RapidSSL® Wildcard pomaga zabezpieczyć wiele subdomen jednym tanim certyfikatem SSL wydanym na * .twojadomena.com. Chroń dane osobowe swoich klientów dzięki szyfrowaniu do 256-bitów. Zautomatyzowane potwierdzanie domeny sprawia, że uwierzytelnianie witryny jest proste. Wystawca RapidSSL wierzy, że zapewnia ochronę SSL, której potrzebujesz po konkurencyjnej cenie.

  553.50 zł
  Więcej...
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Zabezpiecz swoją domenę i wszystkie poddomeny tego samego poziomu. Certyfikaty GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard są jednym z najszybszych sposobów ochrony wszystkich subdomen na jednym certyfikacie. Nasz automatyczny proces uwierzytelniania przy pomocy poczty e-mail oznacza, że otrzymasz certyfikat w ciągu kilku minut. Dzięki certyfikatom QuickSSL Premium Wildcard otrzymujesz nieograniczoną liczbę subdomen i nieograniczoną liczbę serwerów - jeden certyfikat, który dostosuje się wraz z rozwojem Twojej firmy.

  984.00 zł
  Więcej...
 • GeoTrust True BusinessID Wildcard

  Uprość zarządzanie certyfikatami za pomocą certyfikatu Wildcard. Certyfikaty GeoTrust® True BusinessID Wildcard pozwalają zabezpieczyć wiele subdomen na jednym certyfikacie, co skraca czas i koszt zarządzania. Niezależnie od tego, czy jest to strona główna Twojej firmy, czy nazwa hosta serwera pocztowego, ochrona Twoich poufnych informacji jest Twoim celem - i jest to również nasz cel.

  1845.00 zł
  Więcej...

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL umożliwiają szyfrowanie danych w Internecie i bezpieczne przesyłanie danych z serwera WWW do przeglądarki. Dzięki certyfikatom SSL, Twoja strona internetowa może korzystać z protokołu https oraz będzie wyświetlać symbol kłódki w przeglądarkach internetowych użytkowników końcowych, aby potwierdzić, że połączenie jest bezpieczne.

Po co mi certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL są istotną częścią Internetu. Nie tylko szyfrują komunikację między komputerem, a serwerem, na którym znajduje się witryna internetowa, ale także weryfikują czy strona jest tą, za którą się podaje.

Jakie są różne rodzaje certyfikatów SSL??

Istnieją trzy różne poziomy weryfikacji, na których opierają się certyfikaty SSL. Są to Domain Validated (DV) , Organization Validated (OV) i Extended Validation (EV). Główna różnica pomiędzy rodzajami certyfikatów dotyczy informacji, których wymaga i których zatwierdzają urzędy certyfikacji takie jak RapidSSL, GeoTrust i Symantec w celu wystawienia certyfikatu. Wyższe poziomy certyfikatu wymagają więcej informacji i często są wyświetlane w pasku adresu przeglądarki. Na przykład Certyfikat EV zmienia pasek adresu przeglądarki na zielony i wyświetla nazwę organizacji odwiedzającym, aby wzbudzić większe zaufanie.

Co to jest certyfikat SSL typu Wildcard

Certyfikat SSL typu Wildcard zapewnia takie same funkcje szyfrowania i uwierzytelniania jak inne certyfikaty SSL, ale może być również stosowany do nieograniczonej liczby subdomen na danej witrynie internetowej. Certyfikat Wildcard SSL obsługuje zarówno domenę główną (twojadomena.pl), jak i jej subdomeny. Więcej...

Jakie są zalety certyfikatu EV??

EV, czyli Extended Validation, jest najwyższą dostępną obecnie klasą certyfikatów SSL i daje Twojej stronie internetowej większą wiarygodność oraz zaufanie, niż w przypadku innych certyfikatów SSL. Obejmują one takie funkcje, jak zielony pasek adresu oraz wyświetlanie Twojej nazwy firmy, które przyczyniają się do zwiększonego zaufania i pewności konsumentów.

Nasze certyfikaty SSL pochodzą od najbardziej zaufanych dostawców w dziedzinie bezpieczeństwa online.