Jak skorzystać z okresu testowego konta hostingowego Drukuj

  • 9

Konta hostingowe (Standardowe lub Reseller), maja tą przewagę na innymi usługami oferowanymi w Kylos, iż posiadają okres testowy w trwający 14 dni. Każdy klient, który zamówi hosting na okres testowy, dostaje w pełni działającą usługę (tak jakby już ją opłacił).

Poniższa instrukcja opisuje, jak krok po kroku dokonać zamówienia usługi hostingowej na okres testowy.

1. Na początek prosimy zapoznać się z ofertą na naszej stronie ( https://www.kylos.pl/ ) i wybrać interesujący nas pakiet.

2. Gdy wybierzemy interesujący nas pakiet np: Kylos Gold (hosting Standardowy), to należy kliknąć przycisk: "Wybieram".


3. W pierwszym kroku, zostaniemy poproszeni o podanie nazwy dla naszego serwera. Nazwa ta musi być dla Państwa łatwa do zapamiętania, bo po nazwie serwera następuje np: logowanie do cPanel. Dodatkowo do każdego konta hostingowego, tworzona jest domena techniczna z końcówką .kylos.pl Z domeny tej oczywiście mogą Państwo bez problemu korzystać o ile będą Państwo mieli na to ochotę.
Po dokonaniu wyboru klikamy przycisk: "Sprawdź" by zobaczyć czy podana nazwa jest wolna.


4. Jeśli podana przez nas nazwa okaże się wolna, to system wygeneruje podsumowanie wybranego przez nas pakietu. Należy kliknąć: "Dalej".


Uwaga:

Jeśli potrzebujemy dodatkowych opcji jak np: dodatkowy adres IP, to możemy go zamówić już teraz lub dopiero w późniejszym okresie. Gdy dokonamy wyboru teraz, to fakturę należy opłacić po dokonaniu zamówienia by uruchomiona była dodatkowa opcja.

5. W kolejnym kroku dostaniemy podsumowanie całego zamówienia. Jeżeli wszytko wygląda prawidłowo, to należy kliknąć przycisk: "Zapłać".


6. Ostatnim krokiem jest rejestracja w Kylos - może ona zostać wykonana na osobę prywatna lub firmę.
Jeśli jednak mamy już konto w Kylos, to należy kliknąć: "Jesteś już zarejestrowany?". Zostaniemy wówczas poproszeni o podanie danych do logowania do Panelu Klienta (adres mail oraz hasło).Na koniec klikamy przycisk: "Finalizacja". Spowoduje to wygenerowanie faktury pro forma za usługę, której to prosimy nie opłacać w przypadku okresu testowego. Usługa zostanie dla Państwa uruchomiona w ciągu 1-2h. Wówczas na 
na adres mail, który został podany podczas rejestracji, otrzymają Państwo wiadomość aktywacyjną, zawierającą dane dostępowe do usługi. 


Czy ta odpowiedź była pomocna?

« Powrót