Jak zmienić posiadany pakiet usługi hostingowej lub VPS na wyższy? Drukuj

  • upgrade
  • 12

Zmianę pakietu konta hostingowego lub pakietu serwera VPS, można dokonać samemu poprzez Panel Klienta.

1. Logujemy się do swojego Panelu Klienta ( https://panel.kylos.pl/clientarea.php ) na stronie - jako dane podajemy adres -email podany podczas rejestracji i hasło:

 2. Z zakładki "Usługi" wybieramy opcję "Twoje usługi".


3. Wyświetli nam się lista wszystkich posiadanych pakietów hostingowych, serwerów VPS itp. Odszukujemy właściwy pakiet/serwer i wybieramy właściwy poprzez naciśnięcie na usługę.


4. Otwiera się nowe okno, gdzie można zarządzać swoim serwerem. W kolumnie: "Akcje" po lewej stronie klikamy: "Podniesienie pakietu".5.
W otwartej zakładce ukazują się nam wszystkie opcje jakie można zastosować do danej usługi. Można wybrać do jakiego pakietu ma zostać zaktualizowana usługa oraz na jaki okres. Po wyborze odpowiedniego pakietu klikamy na przycisk "Wybierz produkt".


6. Gotowe! System automatycznie wyliczy pozostały czas i sam wygeneruje nową fakturę pro-forma, po opłaceniu której pakiet zostanie zwiększony.


UWAGA:
W momencie pojawienia się problemów z upgrade usługi do VPS Platinum, prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia z Panelu Klienta ( https://panel.kylos.pl/clientarea.php ).


Czy ta odpowiedź była pomocna?

« Powrót