Jak przystąpić do Programu Partnerskiego i jakie korzyści on niesie?

Aby przystąpić do Programu Partnerskiego, należy zalogować się do Panelu Klienta ( https://panel.kylos.pl/clientarea.php ) i kliknąć przycisk: "Program Partnerski", a następnie "Aktywuj udział w programie partnerskim".

  • Na start dostajesz bonus za udział w Programie Partnerskim w wysokości: 5 punktów
  • Otrzymujesz ilość punktów równoważną z 10% każdej* płatności poleconego klienta (również odnowień serwerów, *nie dotyczy domen, certyfikatów SSL oraz usług dodatkowych).
    1 zł = 1 punkt

Po aktywacji PP otrzymasz unikalny link, który możesz umieścić razem z banerem na swojej stronie, celem promowania naszych usług lub podawać bezpośrednio swoim klientom lub znajomym, celem powiązania ich rejestracji z swoim PP.

Kiedy za pomocą Twojego linku polecającego z unikalnym ID, naszą witrynę odwiedzi dany użytkownik, na jego komputerze zapisywany jest plik ciasteczka przeglądarki o ważności 90 dni. Zatem nawet kiedy zamówienie zostanie złożone w późniejszym czasie - również otrzymasz za nie prowizję.

Minimalna ilość punktów możliwa do wypłaty z systemu PP to 100.

Możliwa jest również indywidualna negocjacja rodzaju premii z PP, np. rabat przy odnowieniu konta Partnera lub wręcz jego darmowe utrzymanie przy większej ilości poleconych. Prosimy wtedy o śmiały kontakt z nami na adres mailowy - info@kylos.pl

  • 9 Osoby uważają za pomocne
Czy ta odpowiedź była pomocna?

Podobne artykuły

Wypłata środków z Programu Partnerskiego

Uzbierane środki z Programu Partnerskiego można wypłacić. Opcję tę oferujemy firmom jak również...

Rabat do faktury udzielany z środków z Programu Partnerskiego

Uzbierane środki z Programu Partnerskiego można rozliczyć na poczet faktury wystawionej w Kylos....