Certyfikaty SSL

Zabezpiecz swoją stronę, oraz podnieś zaufanie i poczucie bezpieczeństwa odwiedzajacych

Wybierz poziom zabezpieczeń dla Ciebie

Domain Validation (DV)

Podstawowa ochrona

Aktywny w kilka minut, idealny dla blogów i stron osobistych

Zamów

Organization Validation (OV)

Wysoki poziom ochrony firmy

Informacja o firmie zawarta w certyfikacje, idealny dla stron firmowych

Zamów

Extended Validation (EV)

Maksymalna ochrona i zaufanie

Zielony pasek z nazwą firmy w adresie przeglądarki, idealny dla e-commerce

Zamów

Zobacz wszystkie dostępne certyfikaty

Co to jest certyfikat SSL?Certyfikaty SSL umożliwiają szyfrowanie danych w Internecie i umożliwiają bezpieczne przesyłanie danych z serwera WWW do przeglądarki. Dzięki SSL Twoja witryna może korzystać z protokołu https i wyświetlać zieloną kłódkę w przeglądarkach użytkowników końcowych, aby wskazać, że połączenie jest bezpieczne.

Mimo że wszystkie certyfikaty SSL używają podobnych metod do ochrony i sprawdzania poprawności danych, poziom ufności i zapewniania, które zapewniają, jest różny. Standardowe certyfikaty SSL (Domain Validated) są najprostszym i najczęstszym typem certyfikatu SSL. OV (Organization Validation) oraz EV (Extended Validation) dodatkowo uwierzytelniają tożsamość firmy lub organizacji, która posiada certyfikat, zapewniając więcej zaufania do użytkowników końcowych.

Certyfikaty EV (Extended Validation) oferują najwyższy poziom uwierzytelnienia i zaufania oraz pokazują nazwę firmy lub organizacji na zielono w pasku adresu. Jest to natychmiastowy, wizualny sposób, dzięki któremu odwiedzający mogą wiedzieć, że podjęto dodatkowe kroki w celu zabezpieczenia odwiedzanej witryny - dlatego większość dużych firm i organizacji wybiera certyfikaty EV.

Przeglądarki się zmieniają. Czy jesteś na to przygotowany?

Strony internetowe nieobsługujące HTTPS będą oznaczone jako 'niezabezpieczone' w Google Chrome i Mozilla Firefox . Czy chcesz aby Twoja strona internetowa była jedną z nich?
Jako najpopularniejsze przeglądarki na świecie, wpłyną na prawie 70% globalnego ruchu internetowego, a inne przeglądarki pójdą w ich ślady.
 • RapidSSL

  Cerytyfikat RapidSSL® pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa transakcji klientów dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu danych i uwierzytelnianiu witryny. Uzyskaj certyfikat szybko poprzez rejestrację z automatycznym sprawdzaniem własności domeny. Co najlepsze, te certyfikaty SSL należą do najbardziej przystępnych cenowo w branży. Utrzymujemy niskie ceny i umożliwiamy Tobie oszczędzanie.

  od
  98.40 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Zabezpiecz swoją witrynę szybko. Certyfikaty GeoTrust® QuickSSL® Premium to jeden z najszybszych sposobów na rozpoczęcie ochrony transakcji online i aplikacji za pomocą protokołu SSL. Dzięki automatycznemu procesowi uwierzytelniania i wydawania uzyskanie certyfikatu SSL Premium QuickSSL zajmuje zaledwie kilka minut. Następnie zarządzanie i odnawianie certyfikatów jest bardzo proste. Dzięki GeoTrust otrzymujesz niedrogi protokół SSL bez utraty wygody lub niezawodności.

  od
  369.00 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust True BusinessID

  SSL klasy biznesowej. Jeśli chodzi o wybór bezpieczeństwa SSL dla Twojej firmy, masz wiele możliwości wyboru. Dzięki GeoTrust decyzja jest łatwa. Certyfikaty SSL GeoTrust® True BusinessID pozwalają Twoim klientom dowiedzieć się, że twoja strona jest godna zaufania i że podchodzisz do bezpieczeństwa na tyle poważnie, aby uzyskać certyfikat od globalnie zaufanego urzędu certyfikacji.

  od
  492.00 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust True BusinessID EV

  Utwórz silne zapewnienie o bezpieczeństwie za pomocą zielonego paska adresu. GeoTrust® True BusinessID z EV (Extended Validation) to nasz najwyższej klasy produkt zabezpieczający SSL klasy biznesowej, wizualnie potwierdzający najwyższy poziom uwierzytelnienia wśród certyfikatów SSL. Zielony pasek mówi wszystko. Odwiedzający witrynę sieci Web zauważają, że pasek adresu zmienia kolor na zielony w przeglądarkach, a pole organizacji w szczegółach certyfikatu zawiera nazwę Twojej firmy.

  od
  984.00 zł
  Czytaj więcej...
 • Symantec Secure Site EV

  Zapewnij silne poczucie bezpieczeństwa dla swojej strony, dzięki wizualnemu przypomnieniu (green bar), upewniając klienta, że podczas każdej sekundy spędzonej na stronie jest chroniony. Daj swoim gościom pewność wizualną, że ich transakcje są chronione algorytmami RSA i DSA. Wszystko z jednym certyfikatem.

  od
  4674.00 zł
  Czytaj więcej...
 • RapidSSL Wildcard

  Certyfikat RapidSSL® Wildcard pomaga zabezpieczyć wiele subdomen jednym tanim certyfikatem SSL wydanym na * .twojadomena.com. Chroń dane osobowe swoich klientów dzięki szyfrowaniu do 256-bitów. Zautomatyzowane potwierdzanie domeny sprawia, że uwierzytelnianie witryny jest proste. Wystawca RapidSSL wierzy, że zapewnia ochronę SSL, której potrzebujesz po konkurencyjnej cenie.

  od
  553.50 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Zabezpiecz swoją domenę i wszystkie poddomeny tego samego poziomu. Certyfikaty GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard są jednym z najszybszych sposobów ochrony wszystkich subdomen na jednym certyfikacie. Nasz automatyczny proces uwierzytelniania przy pomocy poczty e-mail oznacza, że otrzymasz certyfikat w ciągu kilku minut. Dzięki certyfikatom QuickSSL Premium Wildcard otrzymujesz nieograniczoną liczbę subdomen i nieograniczoną liczbę serwerów - jeden certyfikat, który dostosuje się wraz z rozwojem Twojej firmy.

  od
  984.00 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust True BusinessID Wildcard

  Uprość zarządzanie certyfikatami za pomocą certyfikatu Wildcard. Certyfikaty GeoTrust® True BusinessID Wildcard pozwalają zabezpieczyć wiele subdomen na jednym certyfikacie, co skraca czas i koszt zarządzania. Niezależnie od tego, czy jest to strona główna Twojej firmy, czy nazwa hosta serwera pocztowego, ochrona Twoich poufnych informacji jest Twoim celem - i jest to również nasz cel.

  od
  1845.00 zł
  Czytaj więcej...
Dostarczamy certyfikaty najbardziej zaufanych marek