Certyfikaty SSL

Zabezpiecz swoją stronę, oraz podnieś zaufanie i poczucie bezpieczeństwa odwiedzających

Wybierz poziom zabezpieczeń dla Ciebie

Domain Validation (DV)

Podstawowa ochrona

Aktywny w kilka minut, idealny dla blogów i stron osobistych

Zamów

Organization Validation (OV)

Wysoki poziom ochrony firmy

Informacja o firmie zawarta w certyfikacje, idealny dla stron firmowych

Zamów

Extended Validation (EV)

Maksymalna ochrona i zaufanie

Zielony pasek z nazwą firmy w adresie przeglądarki, idealny dla e-commerce

Zamów

Zobacz wszystkie dostępne certyfikaty

Co to jest certyfikat SSL?Certyfikaty SSL umożliwiają szyfrowanie danych w Internecie i umożliwiają bezpieczne przesyłanie danych z serwera WWW do przeglądarki. Dzięki SSL Twoja witryna może korzystać z protokołu https i wyświetlać zieloną kłódkę w przeglądarkach użytkowników końcowych, aby wskazać, że połączenie jest bezpieczne.

 • Bezpieczne połączenie między przeglądarką a serwerem
 • Szyfrowanie komunikacji w celu ochrony poufnych danych Twoich klientów
 • Wyświetlanie kłódki obok adresu internetowego w przeglądarce
 • Uwiarygodnienie tożsamość Twojej firmy

Standardowe certyfikaty SSL (Domain Validated) są najprostszym i najczęstszym typem certyfikatu SSL. OV (Organization Validation) oraz EV (Extended Validation) dodatkowo uwierzytelniają tożsamość firmy lub organizacji, która posiada certyfikat, zapewniając więcej zaufania do użytkowników końcowych.

Popraw pozycję swojej strony w wyszukiwarkach

Zapewnij zaufanie i bezpieczeństwo dla odwiedzających Twoją stronę i dla Twojej firmy.

Google chce uczynić internet bezpieczniejszym, przykładając dużą uwagę do tego, by strony dostępne przez wyszukiwarkę, były bezpieczne. Dlatego witryny korzystające z protokołu SSL posiadają wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Jest znacznie więcej powodów, dla których warto dodać SSL do swojej witryny:

Szyfrowanie wrażliwych danych
Ochrona prywatność użytkowników
Bezpieczne transakcje online
Aktywny HTTPS i ikona kłódki
Większa wiarygodność
Wyższa pozycja w SEO

Przeglądarki się zmieniają. Czy jesteś na to przygotowany?

Strony internetowe nieobsługujące HTTPS będą oznaczone jako 'niezabezpieczone' w Google Chrome i Mozilla Firefox . Czy chcesz aby Twoja strona internetowa była jedną z nich?
Dołącz do nas i zdobądź dodatkowo do 12 miesięcy za darmo. Więcej...

Przejdź na opcję Extended Validation SSL

Wszystkie certyfikaty SSL używają podobnych metod do ochrony i sprawdzania poprawności danych, jednak poziom zaufania i stopień ochrony, które zapewniają, jest różny.

Certyfikaty Extended Validation oferują najwyższy poziom walidacji i zaufania. Uwierzytelniają tożsamość firmy lub organizacji i wyświetlają jej nazwę wraz z zielonym paskiem adresu, który to jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wskaźników zaufania w sieci.


Standard SSL


Extended Validation SSL


Dowiedz się więcej o certyfikatach Extended Validation SSL

 • RapidSSL

  Cerytyfikat RapidSSL® pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa transakcji klientów dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu danych i uwierzytelnianiu witryny. Uzyskaj certyfikat szybko poprzez rejestrację z automatycznym sprawdzaniem własności domeny. Co najlepsze, te certyfikaty SSL należą do najbardziej przystępnych cenowo w branży. Utrzymujemy niskie ceny i umożliwiamy Tobie oszczędzanie.

  od
  98.40 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Zabezpiecz swoją witrynę szybko. Certyfikaty GeoTrust® QuickSSL® Premium to jeden z najszybszych sposobów na rozpoczęcie ochrony transakcji online i aplikacji za pomocą protokołu SSL. Dzięki automatycznemu procesowi uwierzytelniania i wydawania uzyskanie certyfikatu SSL Premium QuickSSL zajmuje zaledwie kilka minut. Następnie zarządzanie i odnawianie certyfikatów jest bardzo proste. Dzięki GeoTrust otrzymujesz niedrogi protokół SSL bez utraty wygody lub niezawodności.

  od
  369.00 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust True BusinessID

  SSL klasy biznesowej. Jeśli chodzi o wybór bezpieczeństwa SSL dla Twojej firmy, masz wiele możliwości wyboru. Dzięki GeoTrust decyzja jest łatwa. Certyfikaty SSL GeoTrust® True BusinessID pozwalają Twoim klientom dowiedzieć się, że twoja strona jest godna zaufania i że podchodzisz do bezpieczeństwa na tyle poważnie, aby uzyskać certyfikat od globalnie zaufanego urzędu certyfikacji.

  od
  492.00 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust True BusinessID EV

  Utwórz silne zapewnienie o bezpieczeństwie za pomocą zielonego paska adresu. GeoTrust® True BusinessID z EV (Extended Validation) to nasz najwyższej klasy produkt zabezpieczający SSL klasy biznesowej, wizualnie potwierdzający najwyższy poziom uwierzytelnienia wśród certyfikatów SSL. Zielony pasek mówi wszystko. Odwiedzający witrynę sieci Web zauważają, że pasek adresu zmienia kolor na zielony w przeglądarkach, a pole organizacji w szczegółach certyfikatu zawiera nazwę Twojej firmy.

  od
  984.00 zł
  Czytaj więcej...
 • Secure Site EV SSL

  Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

  od
  3975.55 zł
  Czytaj więcej...
 • RapidSSL Wildcard

  Certyfikat RapidSSL® Wildcard pomaga zabezpieczyć wiele subdomen jednym tanim certyfikatem SSL wydanym na * .twojadomena.com. Chroń dane osobowe swoich klientów dzięki szyfrowaniu do 256-bitów. Zautomatyzowane potwierdzanie domeny sprawia, że uwierzytelnianie witryny jest proste. Wystawca RapidSSL wierzy, że zapewnia ochronę SSL, której potrzebujesz po konkurencyjnej cenie.

  od
  553.50 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Zabezpiecz swoją domenę i wszystkie poddomeny tego samego poziomu. Certyfikaty GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard są jednym z najszybszych sposobów ochrony wszystkich subdomen na jednym certyfikacie. Nasz automatyczny proces uwierzytelniania przy pomocy poczty e-mail oznacza, że otrzymasz certyfikat w ciągu kilku minut. Dzięki certyfikatom QuickSSL Premium Wildcard otrzymujesz nieograniczoną liczbę subdomen i nieograniczoną liczbę serwerów - jeden certyfikat, który dostosuje się wraz z rozwojem Twojej firmy.

  od
  984.00 zł
  Czytaj więcej...
 • GeoTrust True BusinessID Wildcard

  Uprość zarządzanie certyfikatami za pomocą certyfikatu Wildcard. Certyfikaty GeoTrust® True BusinessID Wildcard pozwalają zabezpieczyć wiele subdomen na jednym certyfikacie, co skraca czas i koszt zarządzania. Niezależnie od tego, czy jest to strona główna Twojej firmy, czy nazwa hosta serwera pocztowego, ochrona Twoich poufnych informacji jest Twoim celem - i jest to również nasz cel.

  od
  1845.00 zł
  Czytaj więcej...
Dostarczamy certyfikaty najbardziej zaufanych marek